Nefunguje vám mikrofon a reproduktor na iPhonu?

Máme pro Vás 6 tipů, jak tomu přijít na kloub!

Nevíte si rady s nefunkčním mikrofonem na vašem iPhonu? Před tím, než se vydáte do  Apple Storu s reklamací, přečtěte si, co všechno můžete vyzkoušet pro obnovení funkce mikrofonu a reproduktoru.
 
  1. Prvotní kontrola telefonu. Zkontrolujte si, zda máte dostatečně zapnutou hlasitost vašich hovorů. Hlasitost reproduktorů nastavujete pomocí bočních tlačítek telefonu.
  2. Restartujte si telefon. Po restartu si zkuste zapnout a vypnout režim letadlo. Poté si znovu ověřte funkčnost mikrofonu a reproduktoru.
  3. Aktualizujte software. Špatnou funkčnost lze vyřešit také aktualizací operačního systému iOS. Pokud by se jednalo o tento problém, po aktualizaci bude váš mikrofon a reproduktor opět fungovat. Stačí přejít do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru a následně zvolit Stáhnout a instalovat
  4. Vypněte funkci pro odstraňování šumu. Stačí přejít do Nastavení -> Obecné -> Zpřístupnění. Poté sjeďte níže a následně zvolte funkci Odstraňování šumu v telefonu, kterou deaktivujete pomocí přepínače. 
  5. Prohlédněte pečlivě telefon a jeho kryty. Možná je nutné mikrofony i kryty vyčistit.
  6. Obnovte nastavení sítě. Resetuje se vše co se týká volání, vašich mobilních dat a W-Fi. Pokud zvolíte tento postup, přijdete o uložená hesla k Wi-Fi, nastavení mobilních dat a Wi-Fi, nastavení DNS a jiné. Obnovení nastavení sítě provedete následujícím způsobem -  stačí přejít do Nastavení -> Obecné -> Obnovit a zvolte Obnovit nastavení sítě
 
Na nic nečekejte! Pokud si nevíte rady, objednejte si opravu vašeho iPhonu již nyní na našem webu iphonevyskov.cz/servis.
Zpět do obchodu