Nefunguje vám foťák na iPhonu?

Máme pro vás 4 jednoduché tipy!

Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, co dělat, když jsou vaše fotografie rozmazané nebo fotoaparát nefunguje. Máme pro vás 4 jednoduché tipy na rychlé řešení.
  1. Vyčistěte si přední i zadní objektiv fotoaparátu hadříkem z mikrovlákna nebo použijte vlhčené ubrousky na elektroniku, aby nedošlo k poškození objektivu. TIP hadříky nebo ubrousky lze zakoupit v optice, některých drogeriích nebo v obchodech s elektronikou.

  2. Zkontrolujte kryt, ochranná skla a fólie, popřípadě je odstraňte a vyzkoušejte fotit bez nich. Tyto ochranné prvky mohou mít vliv na kvalitu pořízených fotografií. Pokud si všimnete, že objektiv fotoaparátu je nesprávně umístěný, zablokovaný nebo že jsou uvnitř objektivu nečistoty, kontaktujte podporu Apple na https://getsupport.apple.com/solutions.

  3. Restartujte svůj iPhone a poté svůj fotoaparát opět otestujte. Vyzkoušejte oba fotoaparáty.

  4. Aktualizujte software pravděpodobně došlo k vylepšení fotoaparátu s aktualizací operačního systému iOS. Pokud by se jednalo o tento problém, po aktualizaci bude váš fotoaparát opět fungovat. Stačí přejít do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru a následně zvolit Stáhnout a instalovat
Vyzkoušeli jste všechny naše tipy, ale váš fotoaparát stále nefunguje? Kontaktujte nás na https://iphonevyskov.cz/servis/ nebo přímo na tel.: 777 030 046 / 777 030 154 / mail: info@iphonevyskov.cz
Zpět do obchodu