Nabíjecí stanice na iPhoneMarketu

Nabíjecí stanice na iPhoneMarketu

Skvělou novinku si pro vás připravil iPhoneMarket. Svou nabídku rozšířil také o nabíjecí stanice. Ty mohou posloužit na cestách ale také jako záložní zdroj elektrické energie. Podívejte se, co vám mohou nabíjecí stanice nabídnout.

Malý i velký záložní zdroj

V nabídce se objevily hned dvě nabíjecí stanice. Jedna slabší s označením EnviroBest model S500 a druhá s označením EnviroBest S1000. Obě stanice stačí jednoduše nabít a následně můžete nabíjet svůj iPhone či MacBook kdekoli na cestách.

Nabíjecí stanice ale mají také obrovskou výhodu v tom, že je možné je využít jako náhradní zdroj elektrické energie v případě, kdy v domácnosti vypadne proud. Krátkodobě totiž zvládne napájet i větší spotřebiče.

Snadné nabíjení

Obě nabíjecí stanice můžete nabíjet pomocí klasické elektrické zásuvky. Využít ale můžete také solární energii! Přesně tak! K nabíjecím stanicím můžete zakoupit také solární nabíjecí panely, které se postarají o dostatek energie, ať už jste kdekoli.

Z tohoto důvodu se mohou nabíjecí stanice hodit jako záložní zdroj například na chatu nebo chalupu, případně na zahradní párty, kde nesmí chybět pořádný reproduktor! Způsobů využití najdete jistě nepřeberné množství.

Výhodná sada

Obě stanice pak můžete pořídit také v sadě právě se solárním nabíjecím panelem. V sadě získáte výhodnější cenu než v případě, že obě propriety zakoupíte jednotlivě. Vyberte si například sadu nabíjecí stanice S500 a solárního panelu DS120, nyní za zvýhodněnou cenu! 

Zpět do obchodu