O nás

Kdo jsme?

V počátku jsme začali jako malý servis bez pevné otevírací doby. Postupem času jsme našli nové dodavatele, založili novou pobočku iPhone Vyškov a zaměřili jsme se také na prodej Apple zařízení.

Rok 2020 byl pro nás zlomový, stali jsme se největším servisem v okolí, našli nové odběratele a také založili nový e-shop.

Naše prodeje se neustále zvedají a díky tomu jsme schopni trvale držet nejnižší ceny na trhu. Zákazníkům se snažíme nabídnout ty nejlepší služby, jako záruku až 12 měsíců, širokou nabídku příslušenství, možnost vrácení zboží do 14 dnů a další. 

Naše produkty dělíme na:

Popis jednotlivých stavů pak najdete na stránce stavy produktů.

Na našem eshopu naleznete širokou škálu modelů od ověřeného oblíbeného modelu iPhone 8 , přes nadčasové modely iPhone X a iPhone XS, až po luxusní top modely iPhone 11 PRO, iPhone 12 a iPhone 12 PRO.

iPhoneMarket_prodejna

 

Více než jen prodejci

Prodej Apple zařízení je jen jedna část naší nabídky. V každém odvětví obchodu je prodej bez technické podpory a servisu jen poloviční. 

Nabízíme proto i možnost opravy vašeho iPhone přímo u nás na servise. Navíc zákazníci, kteří si pořídí telefon přímo od nás, dostávají slevu 20% na případný pozáruční servis či na servis jakéhokoli jiného iPhone. 

Pro tyto případy naleznete transparentní ceník přímo na našich stránkách servisu.

 IMG_0062

Zpět do obchodu