Potřebujete dvě telefonní čísla? Žádný problém!

Potřebujete dvě telefonní čísla? Žádný problém!

IPhone na dvě simky je jednoduchým řešením zejména pro ty, kteří používají kromě osobního čísla také číslo pracovní. Pokud potřebujete být k zastižení kdekoliv a kdykoliv, přečtěte si, jak si usnadnit život a druhý mobil rovnou zahoďte hluboko do šuplíku.
 
Vlastníte jeden z modelů iPhone XR, XS a novější? Pak můžete využívat dvě telefonní čísla ve vašem zařízení. Tyto modely sice mají šuplík pro jednu SIM kartu, ale druhá karta je elektronická eSIM, která se do iPhonu nevkládá, pouze se do něj stahuje. 

Jak na aktivaci eSIM?

Tuto službu u nás podporují Vodafone a T-mobile.
 
Navštivte prodejnu těchto operátorů osobně a ti vám vymění klasickou simku za eSIM přímo na místě. Postupujte následovně:
  1. Vyjměte vaši starou SIM kartu z telefonu.
  2. Ujistěte se, že máte připojení k Wi-Fi.
  3. Naskenujte QR kód ze zakoupeného voucheru od operátora - skenování kódu proveďte v aplikaci fotoaparát nebo v Nastavení ->Mobilní data -> Přidat mobilní tarif.
Nebo kontaktujte vašeho operátora, který vám zašle QR kód nebo pro zpřístupnění služby využijte možnost nastavení prostřednictvím jeho aplikace.
 

A jak to funguje se dvěma čísly?

Velmi jednoduše! Platí ovšem, že jedna z vašich karet je nanoSIM a druhá je eSIM. Karty si můžete pro lepší přehlednost označit. Vyberte si primární a sekundární kartu (např. primární karta s pracovním telefonním číslem, sekundární s osobním) a nastavte si, která bude používat mobilní data. 
 
V Nastavení pod položkou Mobilní data si můžete provádět jakákoli dodatečná nastavení a zároveň je zde měnit, kdykoliv potřebujete.
 
Zpět do obchodu